Отстранённый директор лабораторного центра в Днепре заявил о произволе чиновников, заразившихся коронавирусом

На персонал Днепропетровского областного лабораторного центра Минздрава в Днепре давят из-за обнаружения коронавируса у должностных лиц областной власти, - заявил 28 мая отстраненный от работы директор областного лабораторного центра Александр Штепа.

По его словам, в лаборатории центра было выявлено 23 положительных результатах анализов на коронавирус сотрудников облсовета и областной администрации.
Об этом сообщает Радио Свобода

штепе

«Аналізи посадовців потім зробили в лабораторії лікарні Мечникова, там вони були негативні, повідомив Штепа.
Після цього в центрі розпочалися перевірки, і його робота відбувалась в умовах тиску, сказав він.

«Звертаюсь до ЗМІ, до громадських організацій – захистити працівників лабораторії. У ході цієї перевірки у нас звільнився вірусолог, бо він зрозумів, що так працювати неможливо. Хто ж тоді буде виконувати безкоштовні дослідження для громадян області? Чому це сьогодні такий тиск шалений на лабораторний центр? Що він такого зробив?» – зазначив відсторонений керівник центру.

Він також поінформував, що проби, зроблені в центрі, були перевірені в референс-лабораторії Києва: там із 23 позитивних проб шість були підтверджені як позитивні та 17 як умовно позитивні.

У Дніпропетровській облраді та ОДА 28 травня прокоментувати заяву Штепи на прохання Радіо Свобода відмовились. В облраді, зокрема, послались на відсутність керівництва і пообіцяли прокоментувати в п'ятницю», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что 21 человек из сотрудников ДнепрОГА и облсовета, включая его председателя Святослава Олейника, заболели коронавирусом, что подтверждено данными тестирования. Об этом в Фейсбуке сообщил экс-нардеп Андрей Денисенко.

Метки: коронавирус, лабораторный центр