Отсидевшие срок заключенные не могут покинуть тюрьму из-за карантина

27 марта из государственного учреждения «Синельниковская исправительная колония (№ 94)» освободились осуждены «Ш», «М», «Л» и «К», которые должны были следовать в места проживания (Днепр, Новомосковск ), но в связи с введением в стране ограничительных мер для предотвращения распространения на территории Украины коронавируса COVID-19, установление карантина, приостановлением внутреннего пассажирского сообщения, добраться домой не могли. В группе «Південно-Східне міжрегіональне управління з ПВКП МЮ» в Фесбуке об этом сообщается следующее.

заключенные_2

-В цей нелегкий час Адміністрацією установи вживаються всі можливі заходи щодо направлення звільнених вихованців до їх місць мешкання. Так було досягнуто домовленості з реабілітаційним центром церкви «Нове покоління», що у місті Дніпро (представник Кузмін Костянтин Володимирович), стосовно влаштування звільненого «М» на час встановленого терміну карантину. Звільнені засуджені «Л» та «К», у супроводі старшого інспектора (з питань підготовки до звільнення) майора внутрішньої служби Вадима Помазана, психолога відділу соціально-виховної та психологічної роботи майора внутрішньої служби Григорія Мельника та виконуючого обов’язки заступника начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи майора внутрішньої служби Костянтина Короля, були доправлені транспортним засобом установи до свого місця мешкання в м. Новомосковськ, а звільненого «Ш» зустріла вдома його мати Тетяна Олександрівна (м. Дніпро).
-На даний час та на період введення карантину, в установі вжито необхідних заходів щодо транспортування звільнених вихованців, проблемних питань не виникає, - наголосив начальник колонії підполковник внутрішньої служби Василь Подлесний.

заключенные

Метки: заключённые, карантин, Синельниковская исправительная колония