Отличившийся в зоне отчуждения пожарный из Соленого получил награду от президента

Первыми отправились на локализацию пожаров в зону отчуждения ЧАЭС пожарные Днепропетровщины. Среди них и капитан службы гражданской защиты, начальник караула 58-й государственной пожарно-спасательной части, которая дислоцируется в поселке Соленое, Артем Витковский. Об этом сообщается в группе «Газета «ВПЕРЕД» в Фейсбуке.

пожарный

-Таке відрядження – не весняна прогулянка територією Луб’янського, Паришівського, Дидятківського та Денисовицького лісництв, де тліють пеньки, залишки деревини та торф’янику в осередках, пройдених вогнем. Справа дуже серйозна, - отмечается в сообщении. - Ось чому до гасіння залучено більше тисячі чоловік, близько 300 одиниць спецтехніки.

Артем Андрійович у такій справі виявив професійність, застосував увесь досвід, набутий під час попередньої служби. І це відзначили старші командири.

Напередодні травневих свят пожежників відвідав Президент України Володимир Зеленський. Двом вогнеборцям, у тому числі й Артему Витковському, він вручив державні нагороди – медаль «За сумлінне виконання службових обов’язків ІІІ ступеня». Ця відзнака говорить сама про себе.

Метки: Артем Витковский, Зона отчуждения, пожарный