Ветеран АТО доказал в суде, что его сын-десантник погиб в результате агрессии России

63-летний днепрянин Анатолий Корниенко - отец погибшего во время боевых действий на Донбассе солдата 25-й воздушно-десантной бригады Евгения Корниенко намерен через суд добиться компенсации от Россией за смерть сына.

боец

Об этом сообщает Радио Свободы 

боец-000

- Батько загиблого під час бойових дій на Донбасі бійця зміг довести в суді, що причиною смерті його сина є російська збройна агресія проти України. На це чоловікові знадобилось майже три роки. Наступний його крок – звернення до Європейського суду з прав людини з вимогою до Росії як держави-агресора відшкодувати моральні збитки. Юристи, які допомагають батькові з підготовкою документів, кажуть, що справа має перспективу. Між тим сам батько зауважує, що справедливість повинна перемогти. І додає: за смерть сина він уже помстився. Немолодий чоловік п’ять років прослужив у Збройних силах України, пройшов «​гарячі» точки Донбасу, має нагороди, - отмечается в сообщении.

боец-4

боец-2

боец-77

Ранее мы писали о том, что механик-водитель 25-й воздушно-десантной бригады Евгений Корниенко геройски погиб 12 августа 2014 года в Углегорске при проведении военной операции.

Метки: война, компенсация, погибший боец, Россия, суд