Освоено 4 новых вида операции: нейрохирурги Днепра рассказали об успехах в ушедшем году

Отделение нейрохирургии № 2 больницы Мечникова подвело итоги работы в 2020 году. Об этом в Соцсети сообщил врач-нейрохирург Андрей Сирко и привел такие впечатляющие цифры.

нейро
- Проліковано 1421 хворого, а це хворі з черепно-мозковими травмами та наслідками травм головного мозку, хворі з пухлинами головного мозку, гідроцефаліями, невралгіями, компресійно-ішемічними нейропатіями, вадами розвитку нервової системи та багато інших захворювань центральної нервової системи...
Прооперовано 704 хворих, яким виконано 759 операцій.
Виконано 248 операцій з приводу пухлин головному мозку, більшість з яких відносяться до IV - V рівня складності, та окрім лікарні Мечникова виконуються лише в інституті нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова м. Києва.
Слід зазначити, що за результатами лікування (якість життя хворих після операції, повнота видалення пухлини, загальна та післяопераційна летальність) ми знаходимось на рівні передових Європейських центрів нейрохірургії.
За кожною такою цифрою стоїть життя конкретного хворого, його доля, доля його рідних та близьких людей.
Ми відкриті для всіх жителів України!!!
Крім того у відділенні нейрохірургії в 2020 році впроваджено 4 нових вида операції, 2 нових метода діагностики;
отримано 3 деклараційних патенти України на корисну модель;
у співавторстві підготовлено та видано 2 навчально-методичних посібника з питань діагностики та лікування бойових черепно-мозкових поранень,
За результатами нашої роботи в провідних наукових журналах світу нами опубліковано 12 наукових робіт, з яких 5 входять до науковометричної бази Scopus, 2 до бази Web of Science.
Ми не збираємось зупинятись на досягнутому.
Разом з адміністрацією лікарні ми намітили цілі та задачі на 2021 рік: нові операції, нові методики, нове обладнання.
Далі буде !
Хочу подякувати всім підрозділам Лікарні Мечникова, які допомогають в лікуванні наших хворих.

 

Метки: нейрохирурги