Осучаснений п’ятихатський дитсадок «Ластівка» набирає перших вихованців

Дитсадок №2 у П’ятихатках «Ластівка» запрацював після капремонту. Будівля яскрава і тепла – ззовні та всередині. У закладі вже навчаються перші 20 вихованців. Загалом осучаснений садочок зможе прийняти 75 малюків. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

default

«Капітально відремонтували 60-річний дитсадок «Ластівка» у П’ятихатках. Це єдиний дошкільний заклад у північній частині міста. Він вже набирає перших вихованців», – зазначив Валентин Резніченко.

Будівля дитсадка – із новими покрівлею та вікнами, утепленим фасадом. Його розфарбували у різні кольори.

4

«Завдяки такому масштабному ремонту діти отримали комфорт, а заклад – красу та затишок. Дитсадок пурхає, наче ластівка», – сказала директорка Раїса Мельник.

У групах утеплили та пофарбували стіни. Яскравими кольорами наповнили коридори. У кімнатах на першому поверсі – тепла підлога. Оновили і харчоблок.

«Садочок став яскравим, гарним, теплим, затишним. Дітки в нас лише декілька днів, а вже обвикнулися. Їм дуже подобається», – розповіла вихователька Наталя Пасько.

6

У старшій групі – вже 17 дітей. Від садочку малеча у захваті.

«Раніше ходив до іншого садка. Але цей мені більше подобається. Він красивіший», – сказав 5-річний Денис Савастєєв.

На подвір’ї – дитячі майданчики з каруселями та гойдалками. У кожної з 4-х груп – власна альтанка. Зручні доріжки.

8

«Свого трирічного Єгорку сьогодні вперше відвела до дитсадка. Стою на подвір’ї, хвилююся, як йому там. Але впевнена: синочку дуже подобається. Адже я не чую його плачу», – поділилася мешканка П’ятихаток Марина Білова-Бідна.

На Дніпропетровщині соціальну інфраструктуру оновлюють і за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

19 15