ОСББ можуть укладати договори і на вивезення великогабаритного сміття у повному обсязі

Відтепер у Дніпрі компанія «Дніпрокомунтранс» включатиме в договори з ОСББ на вивезення сміття і великогабаритні відходи у повному обсязі. Раніше ця послуга була за попереднім замовленням. А завдяки втручанню мерії компанія готова переукладати відповідні угоди з ОСББ. Усе для того, щоб на прибудинкових територіях об’єднань не утворювалися стихійні смітники.

_MG_8768

«Закликаємо ОСББ, укладаючи договори на вивезення сміття, стежити, щоб в угоді був пункт обов’язкового вивезення великогабаритних відходів, а також стежити за власними прилеглими територіями, аби вони утримувалися у належному санітарному стані. Оскільки за законом саме балансоутримувач має це робити. Окрім того, нагадуємо, що складування великогабариту має бути біля контейнерних майданчиків. Такі місця погоджуються з перевізником, а їхнім облаштуванням і утриманням, за відповідними правилами, займається балансоутримувач, тобто об’єднання», – сказав під час прямої телефонної лінії 3 лютого заступник начальника управління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР Іван Бондар.

 

Зі свого боку спеціаліст відділу по роботі з органами самоорганізації населення та об’єднаннями громадян міськради Владислав Макарець зазначив: «Дійсно, часто виникають такі ситуації, коли ОСББ не звертають уваги на відсутність майданчику для збору великогабаритних відходів та відповідного пункту у договорі на вивезення сміття з компанією-перевізником. Тому наголошуємо, що з відповідними питаннями допоможемо розібратися. Можна звертатися як через єдину гарячу лінію мерії, так і через сайт «Простір самоврядування» http://osbb.dniprorada.gov.ua/. Йдемо до того, щоб у кожного об’єднання був відповідний договір (особовий чи колективний). Окрім того, якщо немає можливості облаштувати збір негабариту біля контейнерів, допоможемо розташувати такі майданчики в іншому місці».

 

 

 

Метки: вивезення сміття, Дніпрокомунтранс, ОСББ