Пʼятниця, 14 червня 2024 року

Окремі категорії дітей, що виїхали з України через війну, потребують обов’язкової постановки на консульський облік

Відповідною постановою Кабміну дітей певних категорій, яких вивозять за кордон України, повинні обов’язково поставити на тимчасовий консульський облік. Це такі категорії, як діти, які цілодобово (постійно) перебували у будь-яких дитячих закладах незалежно від того чи є статус дитини-сироти чи позбавленої батьківського піклування; діти, влаштовані у сім’ї патронатних вихователів; діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які влаштовані під опіку, піклування, прийомні сім’ї чи дитячі будинки сімейного типу.

IMG_8860

Ще одна категорія — діти, які виїхали за кордон з одним із батьків без наявності дозволу від іншого з батьків, а також з такими особами, як бабусею, дідусем, мачухою, вітчимом, братом, сестрою, які уповноважені вивезти дитину без наявної згоди іншого з батьків.

 

«З приїздом у ту чи іншу країну необхідно звернутися до консульської установи або посольства безпосередньо або онлайн через офіційні портали відповідних служб. При постановці дитини на консульській облік необхідно надати таку інформацію: прізвище, ім’я, по батькові дитини, дату народження, місце перебування дитини разом із супроводжуючою дорослою особою, і ким вона є для неї. Необхідно мати такі документи, як фото дитини розміром 35 на 45, закордонний паспорт (за наявності), свідоцтво про народження. А також закордонний паспорт супроводжуючої особи або паспорт громадянина України, документ, який засвідчує місце проживання дорослого з дитиною (за наявності), документ, який уповноважує на супроводження дитини (опікунські, усиновлювачів).

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.