Около 30 волонтеров Днепропетровщины получили награды

В Днепропетровской ОГА около 30 волонтеров региона получили государственные и областные награды. Награды - к Международному дню волонтера, который традиционно отмечают 5 декабря. Пресс-служба ДнепрОГА об этом сообщает следующее.
- Волонтери отримали нагороди від оперативного командування «Схід», Командувача Об’єднаних сил, Національної гвардії України та цінні подарунки від обласної влади.
Серед нагороджених – мешканка Нікополя Світлана Зінченко. Вона займається професійною та соціальною адаптацією учасників бойових дій. Організовує концерти та творчі вечори для бійців АТО/ООС та членів їхніх сімей.
- Волонтерством я займаюся декілька років. Розробила комплексну довгострокову програму. Допомагаю бійцям адаптуватися до мирного життя, отримати освіту, влаштуватися на роботу. Проводимо різні курси для ветеранів та анкетування, – зазначила Світлана. – День волонтера відзначаю кожен рік. Для мене це свято особливе, бо допомагаю людям за покликом душі».
Відзначили і дніпрянина Юрія Бойка, який вже 6 років активно допомагає українській армії. Надає фінансову підтримку на закупівлю оптики та ліків. За його сприяння відремонтували декілька десятків одиниць техніки. А ще чоловік бере участь у забезпеченні військових шпиталів необхідним. Каже, коли твій вклад помічають – це приємно, але робить свою справу не заради нагород.

вол вол_2 волонтер

Метки: волонтеры, награды