Офіційно! Роз’яснення КП «Дніпроводоканал» щодо закупівлі генераторів

КП «Дніпроводоканал» ДМР повідомляє:

 

«Комунальним підприємством «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради 21 грудня 2022 р. було оголошено тендер на закупівлю Дизель-генераторної установки, бензинових генераторів.

За результатами аукціону, взяти участь вирішили три постачальники, а саме: ТОВ «М.Б.», ПП «РОСТРАНС» та ТОВ СК БУДІНВЕСТ.

Оскільки перші дві пропозиції учасників були відхилені за невідповідності інформації та/або документів, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, Комунальним підприємством було обрано переможця, чия пропозиція відповідала повністю усім вимогам, що зазначались у тендерній документації.

 

Жодної скарги щодо прозорості проведення процедури торгів від учасників аукціону не надходило. Проаналізувавши кон’юнктуру ринку та цінові пропозиції, які постійно змінюються, КП «Дніпроводоканал» після укладання договору не надав жодної заявки на постачання продукції до 25.01.23.

 

Також, усвідомлюючи відповідальність щодо економічного та раціонального використання коштів, жодних оплат з бюджетних коштів за даним договором не перераховувалось та не плануються в подальшому. Згідно з чинним законодавством розпочата процедура ініціювання скасування договору №36Т від 17.01.2023», - зазначено у повідомленні.

Метки: Дніпроводоканал