Спецбилеты отменяют с понедельника, но людей в возрасте просят воздержаться от поездок

На Днепропетровщине начался второй этап ослабления карантина. В частности, в области разрешили работу общественного транспорта в обычном режиме.

 - УВАГА! Робота громадського транспорту БЕЗ спеціальних квитків з 24 травня 2020 року ! - сообщают в Департаменте транспорта и инфраструктуры днепровского горсовета.   - Відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС з 24.05.2020 у м. Дніпро відбудеться адаптивне пом'якшення карантинних обмежень. З 00:01 години 24 травня міські маршрути електро- та автобусного транспорту будуть доступні для всіх гостей та мешканців міста без спеціальних квитків.

Дотримання санітарних вимог не скасовується, продовжує існувати обмеження щодо кількості пасажирів у транспортному засобі - не більше кількості місць для сидіння, зазначених у технічних характеристиках транспорту засобу. Також обов'язковим є наявність засобів індивідуального захисту (маски та рукавичок). Пасажири без засобів індивідуального захисту не будуть допущені до салону міського пасажирського транспорту.

Шановні пасажири міського транспорту, не створюйте конфліктні ситуації та дотримуйтесь санітарно-епідеміологічних вимог, встановлених Міністерством охорони здоров`я України.

Окремо зазначаємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 року, особи, які досягли 60-річного віку, крім визначених п.6 Постанови категорій, підлягають обв`язковій самоізоляції. Звертаємось до Вас - за можливості відмовтесь від користування міським громадським транспортом.

Нагадаємо, що з понеділка також відновлюють роботу автобусні маршрути 3-го етапу - 11, 36, 42, 44, 60, 95А, 156А, 177.

Про відновлення роботи метрополітену та інших міських маршрутів буде повідомлено згодом. Слідкуйте за інформацією на ФБ-сторінці, офіційному телеграм каналі (@DepTransDMR) та сторінці в Instagram (@dniprotransdep).

В  пресс-службе ДнепрОГА пояснили, что решение по работе транспорта в обычном режиме, принимает каждый населенный пункт самостоятельно.

 

Метки: ослабление карантина