Один з найстаріших заводів Дніпра продали за 14 млн. гривень

6 листопада завершився голандський аукціон з продажу майнового комплекс ПАТ «Дніпропетровський трубний завод». Згідно з інформацією на платформі Prozorro.Продажі його продали ТОВ «Буд-асистент» з Києва.
Оскільки торги відбувалися за голландською моделлю аукціону – на зниження ціни, то від початкової ціни у 128 млн грн. дійшли до 14,08 млн грн.
Зазначимо, що Дніпропетровський трубний завод один з найстаріших у Дніпрі. Він був заснований у 1889 році як завод «Шодуар А» франко-бельгийским «Акционерним товариством російських трубопрокатных заводів». Засновниками були брати Шоудар – Шарль та Жорж.
У 1899 році на заводе працювали 1900 человек, а річне виробництво оцінювалося у 2 млн. рублів.
Після революції 1917 до 1990-х підприємство було відоме, як завод Леніна. Потім стало акціонерним товариством, а у 2015 збанкрутувало. І відтоді фактично непрацює, а ріжеться на метал.
Слід зазначити, що на теренах Союзу і не тільки Дніпропетровському трубному заводу належала першість у виробництві багатьох видів труб, зокрема із легованих сталей, профільних, біметалевих та для карданних валів, балонів, порожнистих осей, фітингів.

Метки: трубний завод