Один уничтожат, второй замуруют: в Днепре погибают два исторических особняка

Незавидная судьба ждет два знаковых здания в исторической части Днепра. Но, увы, эти дома не первые и не последние. Ежегодно в Днепре разрушают 5-10 объектов различной архитектурной ценности, и такой процесс продолжается не одно десятилетие.
О двух особняках с незавидной участью пишет Urban Dnipr.
«Сумна, але традиційна доля спіткала чергові два будинки в історичному центрі Дніпра. Цього разу на Шевченка, 18 та Січових Стрільців, 11.
У першому випадку все зовсім погано: власник будинку збирається позбутися його. Для цього він демонтував покрівлю та вікна, що суттєво пришвидшить процес руйнації. Є підстави вважати, що сусідні будинки в глибині кварталу очікує схожа доля, адже один із відомих забудовників Дніпра має бажання реалізувати в межах кварталу грандіозний комплекс висоток — таку концепцію забудови влітку презентували на містобудівній раді:  
Другому будинку пощастило більше — його лише спотворять 2-поверховою надбудовою, але це гарантуватиме йому життя!
Ці будинки не перші і не останні. Щороку в Дніпрі руйнують 5-10 об’єктів різної архітектурної цінності, і такий процес невпинно триває не одне десятиліття.
До цього можна ставитися по-різному, але виникають питання: що ми залишимо нащадкам? яку ідентичність матиме Дніпро в майбутньому? який проект розвитку має місто?», -отмечается в сообщении.
Ранее мы писали о том, что в Днепре уничтожают памятник архитектуры – «Больницу Красного Креста».

дом-2 шевченко_18

Метки: исторические здания