Объявлен конкурс на лучший дизайн ракеты для днепровского планетария

Символом обновлённого днепровского планетария стала ракета, примерный дизайн которой представлен на фб-странице планетария 

«Noosphere Art Rocket Park – це унікальна ініціатива, яка поєднує мистецтво і популяризацію знань про космос. Художники і аматори можуть запропонувати власне бачення дизайну ракети, а 12 кращих ескізів будуть втілені на 1.5 метрових арт-скульптурах! Нам дуже імпонує мета конкурсу – розказати Україні і всьому світові про космічну, наукову, культурну спадщину нашої країни. Сергій Корольов, Юрій Кондратюк, Леонід Каденюк… Наші науковці, конструктори й астронавти здійснили значний внесок у розвиток світової космонавтики. А скільки в Україні космічних і астрономічних цікавинок, музеїв і планетаріїв!

ракета

Друзі, колеги, а ви готові створити власний ескіз, що відобразить вашу діяльність чи розкаже про важливі події української космічної історії? Завантажте макет на сайті, розмалюйте, а потім сфотографуйте і поділіться в соцмережах з хештегом  можна ще й передати челендж далі! Разом ми допоможемо усім стати ближче до космосу.

Долучитись до Noosphere Art Rocket Park можуть всі охочі. Деталі та завантаження макета тут», - отмечается в сообщении.

Метки: дизайн ракеты, планетарий