Обвиненный в убийстве криворожанин прятался от полиции в диване (ВИДЕО)

После объявления приговора суда подозреваемый в разбойном нападении и убийстве самостоятельно освободился от электронного браслета и сбежал из дома, где должен был находиться постоянно. Во время спецоперации правоохранители задержали 30-летнего криворожанина у его родных в селе Красные Поды Криворожского района.
Об этом сообщает пресс-служба областной полиции.

по

«26 лютого оперативні співробітники відділення поліції № 3 (Покровське) Криворізького районного управління поліції спільно з підрозділом спеціального призначення КОРД затримали злочинця, який на час затримання ховався від правоохоронців у дивані.
Слідством було встановлено, що наприкінці січня 2016 року на одній із вулиць Покровського району підозрюваний здійснив розбійний напад на жінку, спричинивши останній тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких жінка померла. Протягом майже трьох років чоловік перебував під вартою, однак в травні 2019 року суд, до винесення остаточного покарання, змінив запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслету.

В травні 2020 року 30-річного чоловіка судом було визнано винним та засуджено до 17-ти років позбавлення волі за вчинення злочинів передбачених ч.2 ст. 115 (вбивство) та ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Усвідомлюючи тяжкість покарання зловмисник звільнився від електронного засобу контролю та зник зі свого місця мешкання. Поліцією чоловіка було оголошено в розшук. Наразі криворіжець перебуває під вартою, з подальшим відбуванням покарання за вчинення особливо тяжких злочинів строком на 17 років позбавлення волі», - отмечается в сообщении.

Метки: задержание, подозреваемый