Новозбудований стадіон у Придніпровському відкрили футбольним матчем

У селі Придніпровське на Нікопольщині побудували «з нуля» стадіон. Із повнорозмірним футбольним полем, біговими доріжками, критими трибунами. Нову арену відкрили товариським матчем. На полі зустрілися юні спортсмени Червоногригорівської громади та збірна команда ДніпроОДА.

default

«Вітаю всіх мешканців Червоногригорівської громади з таким сучасним гарним стадіоном. Його поява у селі стала можливою завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського. «Велике будівництво» – це нові дороги, дитсадки, амбулаторії. А ще – осередки для занять спортом», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Він додав: не важливо, як завершиться сьогоднішній матч. Головне – всім учасникам отримати насолоду від гри на професійному футбольному полі.

8

«Раніше тут був пустир, а сьогодні – сучасний стадіон, – підкреслив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. – Будуватимемо й далі. Цьогоріч плануємо відкрити в регіоні ще декілька таких потужних інфраструктурних об’єктів».

На стадіоні – зручні трибуни на 300 глядачів. Є електронне табло. Все – для справжнього видовища.

«Сучасне футбольне поле – те, що дасть можливість виховувати нові таланти у гарних умовах. Нехай у країні буде побільше таких чудових майданчиків», – сказав перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов.

аватар

Поруч із полем – адмінкорпус. Його звели за технологіями енергозбереження. Всередині – тренерські, душові, роздягальні, медпункт, коментаторські.

Місцеві спортсмени кажуть, раніше ганяли м’яча на звичайному сільському майданчику. Натомість тепер мають повнорозмірне футбольне поле. Є умови і для занять легкою атлетикою.

«Дуже радий, що в нас з’явився нормальний стадіон. Нарешті гратимемо на гарному полі. Раніше на такому ніколи не ганяв м’яча. Класні умови зробили для нас. Я задоволений», – поділився вихованець Червоногригорівської ДЮСШ Вадим Павленко.

Лунає свисток арбітра – товариський матч розпочато. З перших хвилин гри перевага – на боці гостей. Вони й відкрили рахунок.

На полі зійшлися юність і досвід. Середній вік місцевих гравців – 15-ть, гостей – 40.

13

«Дуже гарне поле. І зручно, і грати у задоволення. У нас в селі немає такого. Тож будемо тепер тут тренуватися», – розповів гравець Червоногригорівської команди Артем Редька.

Після матчу футболістам Червоногригорівської громади вручили кубок. А ще подарували юним спортсменам новенькі м’ячі.

«Дякую всім за гру. За чудове покриття. І за гарні емоції», – сказав гравець Червоногригорівської команди Роман Філь.

На Дніпропетровщині за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» будують та відновлюють стадіони у Кривому Розі, Карпівці, Дніпровському.

1 5 19

Метки: Придніпровське, стадион