Новомосковская лицеистка защитила научно-исследовательскую работу

Ученица 11-Б класса Новомосковского городского лицея «Самара» Дарья Мацкевич успешно защитила научно-исследовательскую работу по теме «Кристаллы. Кристаллообразования. Выращивание кристаллов» и была награждена дипломом Малой академии наук Украины. В группе «Новомосковський міський ліцей «Самара» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

лицеистка_2

-В рамках проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення МАН України у стінах Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулося засідання секції «Хімія» відділення хімії та біології.

Дар’я продемонструвала ґрунтовні знання з хімії, показала вміння проводити глибокий аналіз наукової літератури, систематизувати та узагальнювати інформацію. Головною родзинкою її практичної роботи була демонстрація кристалів, вирощених в домашніх умовах, і проведення з ними цікавих дослідів.

лицеистка

Ми вітаємо нашу талановиту ліцеїстку з таким досягненням! Дякуємо вчителю хімії ліцею Гордієнко Ірині Аркадіївні за професіоналізм та плідну співпрацю з обдарованими учнями.

Метки: Дарья Мацкевич, Новомосковский лицей «Самара», Химия