Нові ЦНАПи, субвенція для громад, підтримка АТОвців: публічний звіт Дніпропетровської ОДА

На Дніпропетровщині відкрили новий ЦНАП. 6 громад області отримали держсубвенцію на облаштування Центрів надання адмінпослуг. Ветерани АТО/ООС пройшли курси з кібербезпеки. Про це під час публічного звіту розповів заступник голови облдержадміністрації Іван Начовний.

ава

«На Дніпропетровщині продовжуємо розширювати мережу Центрів надання адмінпослуг. Зокрема, днями відкрили новий ЦНАП у Меліоративному Новомосковського району. Та три підрозділи у Піщанці, Орлівщині та Знаменівці. Там можна отримати майже 200 найпопулярніших сервісів», – сказав Іван Начовний.

Ще один Центр адмінпослуг почали облаштовувати в обласному центрі, додав Іван Начовний. Під нього виділили колишню будівлю Індустріального райвиконкому.

Він працюватиме у форматі «Прозорий офіс». Замість окремих кімнат буде open space зі скляними перегородками. Проєкт входить до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Загалом цьогоріч в області відкрили вже 27 ЦНАПів з філіями, – розповів Іван Начовний. – До кінця 2021-го плануємо запустити ще 7. Їх облаштують за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та коштом місцевих бюджетів».

6 громад Дніпропетровщини отримали державну субвенцію на облаштування Центрів надання адмінпослуг. Кошти – на капремонт, закупівлю комп’ютерної техніки, обладнання для реєстрації транспорту та видачі біометричних документів. Ще 5 громад отримають субвенцію у серпні.

«33 громади області отримали інтернет-субвенцію. Їм виділили понад 15 млн грн. До кінця року швидкісним Інтернетом планують забезпечити 392 школи, лікарні, бібліотеки, ЦНАПи», – сказав Іван Начовний.

26 учасників АТО/ООС пройшли безкоштовний курс з кібербезпеки в Університеті митної справи та фінансів Дніпра. Протягом трьох місяців вивчали методи протидії кіберзлочинності та захисту інформації.

«У Дніпрі пройшли збори ветеранської збірної України. Їх завершили стрибками з парашутом, – зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації. – Нині хлопці готуються до міжнародних змагань «Ігри Воїнів». Це першість для військових, які травмувались або отримали поранення під час бойових дій».

Стартував всеукраїнський форум «Україна. 30». Там презентують заходи до Дня Незалежності. Та поговорять про імідж країни.

Метки: «Велике будівництво»