Нові тротуари та система поливання: у Дніпрі триває капремонт вул. Кондратюка

У Дніпрі на ж/м Покровський триває другий етап капітального ремонту вул. Кондратюка. У рамках першого тут вже облаштували дорожнє покриття, частину тротуарної плитки, встановили LED-освітлення. Повністю завершити роботи планують до 1 листопада.

_MG_8978

«Ми провели реконструкцію дощового колектору. Повністю замінено асфальтне покриття, додатково зроблені велодоріжки, оновлюємо тротуари. Замість старих аварійних дерев буде висаджено більше ніж сотня нових, а також 3,5 тис. кущів. По всій території укладемо газон. Також зробимо систему автоматичного поливання. У нас були питання до підрядної організації через неякісний бордюрний камінь. Завод-виробник власним коштом замінив його, а підрядна організація встановила», – зазначив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Також для безпеки дніпрян встановлять металеву огорожу, яка розділятиме тротуар і проїжджу частину.
Представник підрядної організації Сергій Власенко додав, що усі роботи йдуть за планом: «До кінця жовтня, як передбачає проєкт, здамо цей об’єкт».

_MG_8905

Галина Федорівна мешкає на житловому масиві понад 35 років. Розповідає, що на її пам’яті це перші масштабні перевтілення: «Дуже подобається, що вулиця стала безпечнішою. Нестрашно разом з онуками переходити дорогу. Тротуари взагалі були жахливі, а ті, що вже зробили, мені дуже подобаються. Не дочекаюся, аби побачити, яка краса буде після завершення робіт. Я впевнена, коли навколо стає так затишно та красиво, і люди ушляхетнюються».

А от Володимир мешкає на ж/м Покровський близько півтора року. Каже, що новим тротуаром зручно гуляти з дитячим візочком: «Праворуч уже зробили гарні та зручні тротуари. Чекаємо, коли закінчиться ремонт, і буде так само зручно з іншого боку».

_MG_9045