Нові алеї, зони відпочинку та масштабні ремонти: що з’явилося в парках Дніпра

У парку Зелений Гай з’явилася нова алея закоханих. Тут встановили гойдалки-лавочки, зробили клумби та поставили фігури тварин. Також тут відновили оглядовий майданчик між входом у парк та алеєю закоханих. Навесні було висаджено більш ніж 9 тис. однолітніх квітів (сальвія, цинерарія, левиний зев, петунія, гацанія, пеларгонія, алісум, бегонія, примула), понад тисячу багаторічних (лаванда, туя, хоста, костриця). Про це 2 червня розповіла директорка комунального підприємства «Міська інфраструктура» Наталія Басова.

101760755_642345776361285_6554080562817007616_n

«Підземні струмки, які наводнюють парк Зелений Гай, розтікалися по всій площині, розмивали та уносили деякі елементи благоустрою. Аби запобігти цьому, ми зробили систему збору води та об’єднали у декоративний струмок на алеї закоханих. У парку також створюється дитяча веранда: тут з елементами ігрового обладнання викладачі садків займатимуться з дітьми. Звичайно, це вже буде після карантину», – каже Наталя Басова.

IMG_6604

На прохання відвідувачів парку, у Зеленому Гаю збільшують кількість атракціонів для дітей. Вони будуть у спеціальному містечку. Влітку в декількох зонах парку встановлять систему утворення туману, аби там не було спекотно.

IMG_6695

Зараз, у зв’язку із карантином, декілька раз на день усі поверхні в парку обробляють спеціальним розчином. На території встановлено понад 50 контейнерів з дезінфекторами.

IMG_6653

Дмитро часто бігає у Зеленому Гаю. Розповідає, що до реконструкції у парку було лячно, тепер він проводить тут час із задоволенням: «Мені подобається, що тут дуже чисто, гарно, головне, аби й відвідувачі це підтримували. Коли я бігаю тут, то заряджаюся позитивним настроєм».

Євген мешкає поруч і щодня прогулюється у парку разом з родиною, каже, що дуже подобається, як перевтілюється улюблене місце відпочинку: «Дуже класна атмосфера у парку, зони для дітей. Гуляємо в основному вранці, поки не багато людей. Подобається, що у Зеленому Гаю дуже затишно».

IMG_6630

Продовжується й капітальний ремонт меморіального парку ім. Писаржевського. Тут уже прокладена нова система зовнішнього електрозабезпечення (це не тільки нові електроопори, а й земляні та монтажні роботи, траншеї, кабелі, електрообладнання). Влаштована нова мережа водопроводу та проведені ґрунтові роботи із планування території.

IMG_6629

«Центральна алея парку була розширена, тут влаштовано бетонні основи, сформовано бордюри та змонтовано залізобетонне обрамлення для клумб з лавами. Вже залито бетонну основу під тротуарну плитку. Встановлено новий хрест у пам’ять жертв Голодомору в меморіальній зоні, який зробили майстри Дніпра», – каже Наталя Басова.

Крім цього, продовжується реконструкція парку ім. Володі Дубініна. Тут вже укладені усі мережі, яких раніше не було (електро- та водопостачання). У парку буде зроблено фестивальний майданчик, зелений лабіринт. Також, на прохання місцевих мешканців, у парку з’явиться майданчик для вигулу собак.

IMG_6691 IMG_6762 101678927_675934066591404_3128779689682796544_n

Метки: алея закоханих, парк «Зелений гай», ремонти