Нове житло від міста: три родини отримали ордери на квартири у Дніпрі

4 червня секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара вручив ордери на квартири трьом сім’ям. Житло було придбано коштом міського бюджету. За останні п’ять років громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, розподілено 44 квартири, серед них і ці три.

DSC_4981

«Одну з квартир отримала родина ветерана АТО/ОСС. На це житло було накладено арешт і довгих чотири роки ми вирішували юридичні проблеми. Дві інші родини вчителів мешкали у гуртожитку, який нині є фактично в аварійному стані і його потрібно розселяти. У міста на сьогодні дуже мало житла, яке можна розподіляти, адже нерухомість перебуває у приватній власності, і місту потрібно купувати ці квартири власним коштом. Є ще випадки з відумерлою спадщиною, але їх дуже мало», – зазначив Олександр Санжара.

Ігор Вольвач сьогодні отримав ордер на нове житло. Його донька Олександра каже, що на цей день вони усією родиною чекали майже шість років: «Сьогодні моїй дочці виповнився рік. Цей ордер – найкращий подарунок до її дня народження. Ми дуже раді та вдячні. Квартиру ще не бачили, але знаємо, що там вистачить усім місця. Уже не дочекаємося, коли переїдемо».

DSC_4945

Тетяна Смикова та Олена Мосіяш – педагогічні працівники. Вони мешкали в одному гуртожитку близько 25 років. Увесь цей час мріяли про власне житло, куди переїдуть разом із синами.

«Ми довго чекали на цей день. Дуже радіємо, що отримали нове житло. Дякуємо, що міська влада, команда мера піклується про освіту. І не лише про комфортні умови для учнів у школах, адже дуже багато останнім часом зроблено, а й про вчителів та їхні умови для життя», – ділиться Тетяна Смикова.

Метки: ордери на квартири