«Новая почта» прокомментировала ситуацию с кирпичом вместо айфона в посылке

Почтовый оператор быстро отреагировал на случай, когда жительница Днепра Мария получила посылку сзапечатанным кирпичом вместо ожидаемого Apple IPhone 12 pro max и компенсировал заказчице потери.

В адрес редакции «Днепра вечернего» поступил официальный комментарий представителя почтового перевозчика.

- Нова пошта оперативно відстежує шахрайські схеми і попереджає своїх клієнтів про можливі дії зловмисників. У випадку дніпрянки Марії Х. компанія повністю компенсувала втрати згідно з оголошеною вартістю відправлення, а це 22 500 грн. плюс провізна плата, - говорится в письме.

- Зі свого боку хочемо наголосити, що, на жаль, шахраї постійно вдосконалюють старі способи шахрайства та вигадують нові. Аби не стати жертвою схеми, яка описана у матеріалі, ми радимо клієнтам обов’язково обирати надійних та перевірених продавців для здійснення покупок, а також перевіряти вміст посилок, які вам надходять.

Нагадаємо, що клієнт також може відмовитися від посилки, навіть не приходячи у відділення – через мобільний додаток або на сайті Нової пошти через трекінг.

Якщо є підозра, що клієнт став жертвою шахраїв, ми наполегливо рекомендуємо йому звертатися до правоохоронних органів. А Нова пошта своєю чергою всіляко сприяє правоохоронцям у розслідуванні, - подчеркнули в «Новой почте».

Метки: кирпич, обман, посылка, телефон