Нова підозра Коломойському: в СБУ розповіли, як він легалізовував гроші через Приватбанк

Служба безпеки України зібрала факти злочинної діяльності власника великої фінансово-промислової групи Ігоря Коломойського, за якими йому повідомлено про додаткову підозру. Мова йде про легалізацію 5,8 млрд грн. в період з 2013 по 2014 роки.
Коломойский
Він створив злочинне угруповання, яке складалося зі співробітників банку, в якому він був засновником та акціонером.
Протягом вказаного періоду члени цього угруповання дозволили Коломойському нібито робити систематичні фіктивні «внески готівки у касу банку», хоча насправді ніяких внесків банк не отримував.
Потім ці фейкові «внески» були зараховані на особистий рахунок Коломойського і стали реальними безготівковими коштами.
Щоб легалізувати віртуальні активи, Коломойський розплачувався ними у своїй підприємницькій діяльності. Зокрема, віддавав їх як позики та розраховувався ними за кредити підконтрольних йому підприємств, виводив їх за кордон, переводив у готівку і знімав у відділеннях банку.
Тепер йому інкримінують злочини за такими статтями:
▪️ ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення);
▪️ ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого організованою групою, в особливо великих розмірах);
▪️ ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 209 (легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом).

Метки: Коломойский