Ноу-хау: в Каменском работает передвижная касса водоканала

Для удобства жителей города по оплате услуг водоснабжения и водоотведения работает передвижная касса КП «Каменский водоканал» Днепропетровского областного совета ». Это автомобиль «Газель», который имеет соответствующие логотипы, оборудованный компьютером, подключенный к сервисной базы и кассовых аппаратов. Об этом сообщает mis.dp.ua.

касса

-Пересувна каса здійснює рейди різними районами міста, про що мешканців інформують із гучномовця автомобіля та через голів вуличних комітетів. Під час роботи каси абонент отримує у контролера інформацію щодо особистого рахунку, наявності заборгованості та відразу може сплатити її, отримавши відповіднуквитанцію.

Разом із пересувною касою виїжджає спеціалізована ремонтна бригада, укомплектована спецтехнікою та спецзасобами. Особливу увагу приділяють боржникам, що мешкають у приватних будинках. Якщо абонент безпідставно відмовляється сплачувати борг та не йде на компромісні умови (договір реструктуризації), спеціалізована бригада здійснює обмеження послуг. За повторне підключення абоненту необхідно сплатити додатково.

На підприємстві закликають городян не забувати своєчасно сплачувати за отримані послуги і зазначають, що розрахунки – це стабільна робота підприємства та вода в оселі.

Метки: водоснабжение, Каменское, оплата