“Ночь в лицее” – познавательно и весело: школы Днепропетрвщины рушат многолетние шаблоны образования

Только лицеисты способны с радостью и удовольствием ночью на каникулах решать задачи по математике и физике, проводить опыты по химии и анализировать работы большого Ван Гога, разгадывать загадки космоса и виртуально с всемирно известными путешественниками путешествовать по миру, петь мировые хиты и танцевать в стилях разных эпох .
В этом году в ночь с 11 на 12 января в Новомосковском городском лицее «Самара» состоялся уже традиционное мероприятие «Ночь в лицее». Эту ночь в лицее ждали все. В группе «Новомосковская Жизнь» в Фейсбуке об этом мероприятии сообщается следующее.

-Цей захід є сучасною інтерактивною формою молодіжного дозвілля, яка дає змогу об’єднати класні колективи, стимулює креативність, розвиває ерудицію та комунікативні навички учнів. Захід готується вчителями ліцею і включає в себе проходження командами тематичних станцій з використанням знань, отриманих в ході вивчення базових дисциплін: хімії, фізики, математики, географії, української та англійської мов, а також випробувань на згуртованість і командну роботу. Крім того, проведення цього заходу - це подарунок командам двох класів, які стали переможцями конкурсу Новорічних квестів, що відбувся у ліцеї 27.12.2019 року.
4 команди стихій «Води», «Повітря», «Вогню» і «Землі» цієї ночі вирушили в захоплюючу подорож зоряними шляхами «Штормхольда». Пройшовши випробування у печерах відьом Ламії, Мормо та Емпуси, подолавши перешкоди у магічному колі «per aspera ad astra», доторкнувшись до таємних знань долини Урумбамба та прогуляєвшись заплутаними лабіринтами Терціуса, Квартуса та Квінтуса, команди здобули магічні артефакти, які і були метою подорожі.
На світанку всі учасники цієї магічної і чарівної ночі зібралися разом у «Тронній залі Штормхольда», щоб загадати бажання і подякувати один одному за цю веселу, змістовну та цікаву мандрівку.

ноч__3 ноч__4 ноч__5 ноч__6 ноч__7 ноч__8 ноч__10

 

Метки: «Ночь в лицее», Новомосковск