Пес по кличке Бес нашел расхитительницу церковного добра из Свято-Троицкого собора (ВИДЕО)

В Днепре полиция задержала женщину, которая похитила золотые украшения с икон в Свято-Троицком соборе. Дождавшись, когда закончится служба, злоумышленница выкрала около 3 кг золотых изделий, которые прихожане пожертвовали церкви. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-28 травня до поліції надійшло повідомлення про крадіжку золотих прикрас із Свято-Троїцького собору в місті Дніпро. На місце події виїхали працівники Шевченківського відділення поліції. Як встановили поліцейські, зловмисниця проникла до собору та сховалася. Потім дочекалася, коли закінчиться служба, та зібрала з ікон всі золоті прикраси, а саме персні, ланцюжки та інші вироби.

Під час розшукових заходів правоохоронці виявили крадійку у підвальному приміщенні храму. Зловмисницею виявилась 27-річна жителька Черкаської області. До розкриття злочину було залучено кінолога зі службовим собакою – бельгійською вівчаркою Бес. Службовий пес допоміг поліцейським знайти зловмисницю та розшукати сумку із золотими виробами. Правоохоронці вилучили прикраси.

За вказаним фактом слідчі Шевченківського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмисницю затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі їй вже повідомлено про підозру.

Метки: золотые украшения, кража, Свято-Троицкий собор