Ни одного низкопольного троллейбуса: девушка с инвалидностью не смогла принять участие в днепровском марафоне

26 мая днепровская активистка Alena Osadchaya, которая имеет инвалидность, рассказала о том, что не смогла принять участие в долгожданном марафоне «Interpipe Dnipro Half Marathon» из-за отсутствия необходимого транспорта на Левобережном-3.

26166706_2438345461_n

 

- Сьогодні я так і не змогла взяти участь в #InterpipeDniproHalfMarathon та використати свій номер, старт був в 08:20 і треба було приїхати на 08:00. З лівого берегу, як завжди, нема на чому в'їхати людині з інвалідністю, жодного низькопологу транспорту в 07 ранку. Тролейбус і той на вихідних 1 низькополий їздить та не з ранку. Я була готова вже поїхати і на таксі, але як тільки говорила диспетчеру, що в мене електро коляска і мені потрібно трохи більш авто... то відразу чула в нас нема таких авто для інвалідів. Написала не відразу, бо злість мене переповнювала. Не розумію одного, лівий берег - це не місто, чи людей з інвалідність нема? – написала разочарованная днепрянка.

Заслуженный днепровский тренер Галина Круть  рассказала в комментариях о том, что еще четверо участников с инвалидностью из их команды также не смогли доехать утром на марафон с левого берега.

Screenshot_2019-05-26-18-40-23-636_com.facebook.katana

 

Метки: девушка с инвалидностью, низкопольный транспорт