62 года назад состоялась первая передача Днепропетровского телецентра

Первая передача состоялась 30 апреля 1958 года. В Днепре телевидение появилось благодаря энтузиазму радиолюбителей, которые уже в 1920-х гг. Активно продвигали радио-изобретение, а в 1950-х годах взялись за налаживание телесвязи. Осенью 1955 группа радиолюбителей из Днепропетровска загорелась идеей получить сигнал из Харькова, где в то время уже велась телетрансляция.

Об этом сообщается в группе Историческое Приднепровье - Історичне Придніпров'я 

«30 квітня 1958 року покладено офіційний початок Дніпропетровському телебаченню. О 17.00 в ефірі з’явилася перша телевізійна заставка «Показує Дніпропетровськ». Слід зазначити, що телеприймачі (телевізори) були на той час у квартирах поодиноких мешканців Дніпра.
У перші роки середньодобовий обсяг телемовлення становив лише дві з половиною години. Це пояснювалося станом технічних баз передавачів, які не могли працювати тривалий час. До того ж транслювати тоді ще не було чого: не було ні серіалів, ні постійних телепередач. Однак невдовзі відбувся стрімкий розвиток телебачення.
До 1975 року охоплення населення телемовленням досягло 79,8%, до 1980-го – 84%, до 1983 го – 88%. А рахунок телевізійних приймачів пішов на десятки мільйонів. Наприкінці жовтня 1976 року в Дніпропетровську відбулася перша кольорова передача», - отмечается в сообщении.

теле-2

теле

теле-3

Ранее мы писали  о том, что 30 апреля 2018 года исполнилось ровно 60 лет телевидению в Днепре. Именно в этот день состоялся первый телеэфир из городского телецентра.

Метки: телетрансляция, телецентр