Назад у дитинство: батьки перевірили готовність табору «Діти Дніпра» до літа

Відчути себе маленькими відпочивальниками змогли батьки на дні відкритих дверей у таборі «Діти Дніпра» 29 травня. Там дорослі оглянули готовність закладу до відкриття і прожили один насичений день, який зазвичай проводять там їхні діти.

Розпочалося все за табірним розпорядком: біля входу відпочивальників зустріли та познайомили з вожатими, розповіли основні правила поводження на території: на вулиці тільки у панамках, у приміщенні – у масці, для зручності ходити по двоє. Обов’язково батьків переодягли у фірмовий одяг табору і провели до їдальні на обід. І після смачної трапези — відпочинок у корпусі.

DSC09005

Там вожаті показали батькам, де відпочиватимуть їхні чада: праворуч кімната дівчаток, а ліворуч — хлопчиків. В одній кімнаті по п’ять ліжок. Є сучасні душові, ще й до всього перед входом у приміщення — санітайзери.
За відпочинком — активні ігри: фотоквест, зустріч зі скаутами, вивчення правил дорожнього руху, поповнення сил за допомогою кисневої пінки і активні ігри з викладачами фізичної культури.

В’язала вузли на скаутському гуртку, а також бігала територією табору у квесті і мама майбутньої відпочивальниці Марія Білич: «Я нібито повернулася у дитинство: провела всі дитячі роки (літо) у таборі поруч. Скажу, що насичено дуже, я не хочу їхати назад. Наразі бачу, що табір готовий повністю до відкриття. Моя донька була тут у 2019 році, і їй до сьогодні є що пригадати, я сама побачила, що на території табору багато зон дозвілля, а ще тут все облаштовано за правилами техніки безпеки: у корпусі немає в кімнатах дітей розеток, гаджети заряджаються у холі або у кімнатах вожатих».

DSC09128

Маленьких відпочивальників прийматимуть уже з понеділка — 31 травня розпочнеться перша зміна 2021 року.

«Ми хотіли, щоб батьки відчули себе дітьми і до всього перевірили табір. Цьогоріч планується провести 13 шестиденних заїздів. Цього року дуже великий попит на відпочинок дітей тут», — підкреслив заступник директора КП «Оздоровлення та відпочинок» Дніпровської міської ради Денис Чепур.

За одну зміну табір «Діти Дніпра» приймає 300 дітей від 8 до 15 років. Детальніше за посиланням — http://ztv.dp.ua/dt/home-2/

DSC09114 DSC08975 DSC08940 DSC08892

Метки: табор «Діти Дніпра»