Нацгвардейцам Днепра будут делать тесты на COVID-19 прямо в части

В нацгвардейскую часть Днепра (Центральное ОТО НГУ)  завезли новое медицинское оборудование для анализа на ковид. Там введена в эксплуатацию иммунологическая лаборатория для проведения иммуноферментного анализа для выявления заболеваемости COVID-19. Теперь солдаты будут сдавать тест на коронавирус прямо в части, и получать результат в тот же день.

мед

Благодаря собственной лаборатории, медицинская служба Национальной гвардии получила возможность своевременно выявлять заболевания даже на начальном этапе и принимать меры для немедленной изоляции и оперативного лечения гвардейцев.

- Дніпровський полк охорони громадського порядку імені генерал-майора Олександра Радієвського Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України отримав необхідне сучасне медичне обладнання та ввів в експлуатацію імунологічну лабораторію для проведення імуноферментного аналізу для виявлення захворюваності на COVID-19. Тепер солдати будуть здавати тест на ковід прямо в частині, і отримувати результат протягом того ж дня силами наших медиків. Імуноферметний аналіз допомагає виявляти антитіла групи М у хворих на COVID-19 або носіїв інфекції. Військовослужбовці військових частин Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України постійно несуть службу в містах з охорони громадського порядку, через що мають високий ризик зараження коронавірусом за можливого контакту з хворими на COVID-19 або перебування у епідеміологічній зоні. Тепер, маючи власну лабораторію, медична служба Національної гвардії має змогу вчасно виявляти захворювання навіть на початковому етапі та вживати заходів для негайної ізоляції та оперативного лікування гвардійців, - сообщила пресс-служба
Центральне ОТО НГУ.

Метки: Covid-19, нацгвардейцы, Национальная гвардия, солдаты, тесты