Наши люди в Голливуде: экс-днепрянку впечатлили дорогие авто и толпы бездомных

США – страна контрастов. В этом убедилась наша землячка и коллега, описав на своей странице в ФБ впечатления от Голливуда.

 

лена-2

«Навіть не думала, що колись опинюсь у цьому місті. Таким далеким і недосяжним здається Голлівуд, коли ти в України. Але тепер я тут. І хочу поділитися тим, що найбільше вразило.

Кожен знає, що тут багато зіркових та просто дуже дорогих маєтків. Так от, у цьому ж районі розбили палатки десятки безхатчентків. Взагалі, в Лос-Анджелесі людей без даху над головою можна зустріти повсюду. Їх також багато на пляжах. Часто вони ночуть прямо під вікнами люксових готелів. Деякі з них можуть агресивно поводитись, чому я була свідком.

Велика кількість безпритульних - це та проблема міста янголів, яку потрібно негайно вирішувати. Боляче дивитися, що так багато молодих людей опиняються просто неба. І де тепер знайти їм ту підтримку, що дозволить повернутися до нормального життя?!
А поряд проносяться дорогі авто, хтось купує черговий дім за мільйони доларів. Одне місто - дві абсолютно різні реальності. Welcome до фабрики мрій!», - отмечается в сообщении.

лена

лена-3

Метки: Голливуд, Елена Андрющенко