Наш земляк анонсировал оживление футбольной жизни

Правительство готовит ряд смягчений карантина, которые касаются и жизни футбольного сообщества. Об этом сегодня, сразу после заседания Кабинета министров, на котором было принято соответствующее решение, президент Украинской ассоциации футбола (УАФ) говорил с руководителем МОЗ Максимом Степановым. В Соцсети Андрей Павелко об этом сообщил следующее.

Павелко

- Зокрема, планується, що команди невдовзі зможуть відновити групові тренування на базах клубів. Далі, спільно з МОЗ, а також з урахуванням рекомендацій УЄФА, розробляємо протоколи для відновлення чемпіонату і Кубку України. Паралельно вивчаємо досвід інших країн, де в залежності від поточної ситуації з COVID-19, також готуються продовжити внутрішні футбольні змагання. Як і наші вболівальники, мріємо відновити матчі чемпіонату і Кубку України якнайшвидше!
Сьогодні також мав телефонну розмову щодо наслідків пандемії і варіантів виходу українського спорту з карантину з Міністром молоді і спорту України Вадимом Гутцайтом і президентом НОК України Сергієм Бубкою. А на завтра під керівництвом міністра запланована відеоконференція щодо ситуації з COVID-19 з керівниками федерацій олімпійських видів спорту. Спортивна спільнота України єдина, як ніколи, і готова до спільних дій з подолання наслідків пандемії.

Метки: Андрей Павелко, карантин, футбол