Накануне учебного года «Батьки Дніпра» пояснили, кто должен заниматься ремонтами в школах

Фото учителя в рабочей одежде в классе должно быть основанием для жестокого реагирования. Учителя и родители не должны заниматься ремонтами в школах. В группе ««Батьки Дніпра» в Фейсбук по этой проблеме сообщается следующее.

-Й самі педагоги зовсім не винні, що самі ж створили у себе в вчительських царство страху, приниження, підпорядкування і рабства і просто бояться сказати тверде "НІ, я не повинен це робити - у мене не прописано це в посадовій інструкції!" ...

Почитайте коменти вчителів під постом Виктора Громового (Український педагог-практик, освітній експерт, публіцист):
то що вони роблять ремонти - винні батьки,
батьки погані - не хочуть допомагати,
батьки знахабніли не йдуть ремонти робити...

Ніхто з вчителів жодного разу не згадує, що батьки не повинні мати до ремонтів ніякого відношення і це обов'язок балансоутримувача. Вони просто вважають, що батьки їм винні і відмову батьків їм допомагати виконувати рабську повинність сприймають, як якусь особисту образу.

Ремонт у навчальному закладі повинен робити власник! Власником комунальних навчальних закладів є територіальна громада, в особі відповідного органу влади, який і відповідає за належний стан навчальних закладів.

Запам’ятайте, будь ласка, – ні батьки, ні вчителі, ні, тим більше, діти не зобов’язані робити ремонт (фарбувати, клеїти шпалери, міняти вікна тощо). Коли хтось буде просити вас безоплатно попрацювати в школі/садочку чи здати гроші на ремонт, порадьте йому насамперед звернутися до органів управління освітою.

учител_ учител__2 учител__3

Метки: ремонт в школе, родители