Надання соціальних послуг у Дніпрі: як працюють оновлені управління соцзахисту

У Дніпрі за дорученням міського голови триває модернізація приміщень в управліннях соціального захисту населення. Там замінюють електромережі, комп’ютерну техніку, проводять інтернет, встановлюють термінали електронної черги, пристосовують простір до потреб людей з інвалідністю тощо.

IMG_0086

В оновленому форматі вже майже пів року працює відділення Центрального управління соціального захисту населення по Соборному району, що на просп. Героїв, 40. Тут відійшли від кабінетної системи обслуговування громадян. Замість неї облаштували «open space» з м’якими кріслами, кондиціонуванням і дитячою зоною.

«Раніше тут людей приймали через віконця, наразі ж у нас працюють 9 фахівців у форматі «open space», відвідувачів обслуговують у комфортних умовах. Прийом відбувається за електронною чергою з дотриманням усіх протиепідеміологічних норм. Наразі можна отримати консультації, а також деякі послуги та подати документи онлайн», – розповіла начальниця Центрального управління соціального захисту населення ДМР Олена Кожем’якіна.
Відвідувачі відділення оцінили переваги таких змін.

IMG_0034

«Коли тут розпочався ремонт, ми думали, що буде добре, а виявилося – дуже добре. Не порівняти з тим, як усе було облаштовано раніше. Подобається все – сучасний гарний фасад, зручні поручні, тепле приміщення. Сама атмосфера така, що тут приємно перебувати», – ділиться враженнями відвідувач закладу Андрій Фандєєв.

Дніпрянка Олена прийшла разом із маленькою донькою оформити субсидію. Доки жінка була на консультації, дівчинка гралася у дитячому куточку.

IMG_0033

«Зміни тут відбулися колосальні. Усе продумано для зручного перебування відвідувачів. Я прийшла із дитиною і спокійно залишила її гратися, адже через те, що простір у приміщенні відкритий, я могла стежити за нею. Дуже подобається така організація», – сказала відвідувачка.

IMG_0031

 

Метки: управління соцзахисту