Начальник таможенного поста Днепропетровщины подозревается в нанесении ущерба на 1 млн. грн.

Следователи Территориального управления Государственного бюро расследований, расположенного в городе Мелитополе, сообщили о подозрении начальнику одного из таможенных постов Днепропетровской таможни. Государственное бюро расследований Украины об этом сообщает следующее.

тамож

- За даними слідства, підозрюваний, зловживаючи службовим становищем та діючи в інтересах приватних підприємств, надавав вказівки митного оформлення зернової продукції сумнівного походження. В результаті злочинних дій посадовця, державі завдано збитків на загальну суму понад 1 мільйон гривень.
Таким чином, начальнику митного посту повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Процесуальне керівництво здійснює Запорізька обласна прокуратура. Оперативний супровід – УСБУ в Запорізькій області.

Метки: ГБР, злоупотребление служебным положением, таможня