На зв’язку: як КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації» реагує на звернення дніпрян

У постійному діалозі із дніпрянами. У зеленій зоні, що між будинками 32 та 40 по просп. Героїв, кипить робота з облаштування системи поливу. Оновлення на цій території (800 кв. м, – ред.) вестимуться декілька тижнів, зазначають у КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації».

_MG_2456

«Ми відреагували на численні прохання містян, щоб тут була сучасна система поливу. Для цього ми розробили спеціально проєкт. Зробимо 100 метрів водогону та два колодязі для розподілу води. Після проведених робіт візьмемося за оновлення лавочок та урн біля зеленої зони, підсаджуватимемо ще квіти, кущі тощо», – розповів заступник директора КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації» Дніпровської міської ради Дмитро Ріхтер.

_MG_2482

Раніше сквер поливали самостійно мешканці прилеглих багатоповерхівок, зауважує місцева мешканка Наталія Дмитренко: «Ми носили відра чи тягнули шланги. Взагалі тут з десяток дерев та кущів висаджено нами власноруч. Тому ми звернулися до мерії, щоб фахівці за всіма правилами зробили сучасну систему поливу. Дуже добре, що взялися за роботу, до того ж, вважаю, що зі скверу можна зробити найкращу зелену зону всього проспекту».

_MG_2449

Із проханнями та зауваженнями до комунального підприємства можна звернутися як через соцмережі (https://www.facebook.com/dmr.parks), так і гарячу лінію (https://hotline.dniprorada.gov.ua/).

«Ми реагуємо на всі звернення де треба, розробляємо проєкти й проводимо оновлення, висаджуємо рослини і також підтримуємо бажання людей висадити на тій чи іншій локації дерева або ще щось», – підсумував Дмитро Ріхтер.

_MG_2446