На Житомирщине загадочной смертью погиб боец из Днепропетровщины

8 октября в одной из воинских частей нашли мертвыми трех военнослужащих. Погибшие - уроженцы Сумской, Днепропетровской и Черновицкой областей. Среди погибших – 23-летний боец из Днепропетровской области.
Об этом сообщает Суспільне.

0af51443b3b34371
В результаті розшукових дій та прибуття до помешкання, яке винаймали військовослужбовці поза межами військової частини, було виявлено тіла трьох військовослужбовців без ознак життя. За результатами попереднього огляду, ознак насильницької смерті та фізичного впливу до загиблих військовослужбовців не виявлено.
За даним фактом командуванням військової частини повідомило правоохоронні органи та Військову службу правопорядку у ЗС України. Наразі тривають слідчо-оперативні дії із встановлення причин та обставин загибелі військовослужбовців.
Суспільне звернулося за коментарями до Міністерства оборони України, де інформацію підтвердили та сказали, що тривають слідчі дії. Після їх завершення буде оприлюднено інформацію про номер військової частини.
Одна з версій поліції Житомирщини, яка розслідує смерть трьох військовослужбовців в Андрушівському районі – отруєння чадним газом. Наразі районне відділення "Житомиргазу" проводить перевірку систем газопостачання у будинку, де жили військові», - отмечается в сообщении.

Метки: воинская часть, мертвые военнослужащие