Захищаючи незалежність та суверенність Української держави, в бою з російськими окупантами загинув колишній атовець, військовослужбовець Сергій Довбиш.
Про це повідомила Криворізька райдержадміністрація.
Сергій жив у селі Грушівка. У 2014 році змінив своє життя зі звичного мирного на тривожне, сповнене небезпек, воєнне. Чоловік став до військових лав, разом із побратимами відстоював Україну в зоні АТО, де у гарячих точках велися запеклі бої.
Після передчасної смерті своєї мами він став опікуном для рідної меншої сестри та зміг виростити гарну людину, окутуючи її теплом та турботою.
Після повномасштабного вторгнення росії на територію України Сергій став на захист рідної країни, до останнього виконуючи свій громадянський обов’язок та захищаючи рідну землю.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.
Слава та честь Герою!
Метки: війна, загиблий боєць