На транспортній розв’язці траси Дніпро-Решетилівка завершили укладати асфальт

На Решетилівській трасі Н-31 завершують будівництво двох транспортних розв’язок. У Петриківській громаді на шляхопроводі вже уклали асфальт. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

ава

«В регіоні будують «з нуля» трасу європейського рівня, що поєднає Дніпро зі столицею України якісним автошляхом. Задля безпеки руху зводять дворівневі розв’язки. Одна з них – вже на фініші», – зазначив Валентин Резніченко.

Дорожники завершують роботи на розв’язці у Петриківській громаді. Проклали два шари гідроізоляції. Зверху влаштували асфальтове покриття. Залишилося нанести розмітку.

3

«Побудували дворівненву розв’язку на перетині траси Н-31 із місцевою автодорогою Петриківка-Шульгівка. Все – аби розділити два потоки машин, – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. – Ще один шляхопровід зводимо разом із мостом через канал Дніпро-Донбас. Там роботи також на фініші».

В області вже звели 28,6 км нової автомагістралі. Залишається добудувати ще 29,5 км. Дорога проходитиме від села Лобойківка до межі Дніпропетровської та Полтавської областей.

Траса Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – один із найамбітніших проєктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

2

Метки: «Велике будівництво», траса Дніпро-Решетилівка