«На такий фестиваль просто не можна не прийти!»: як проходить «Джаз на Дніпрі – 2021»

16 липня розпочався «Джаз на Дніпрі». Він триватиме три дні – до 18 липня. Цьогоріч через карантинні обмеження організатори обрали нову локацію– парк ім. Тараса Шевченка. Тут розташувалося близько 10 різноманітних майданчиків.

IMG_0821

На фестиваль приїхали виконавці з різних куточків України та світу. Зокрема, вже відома дніпрянам Ніколь Рішель представить на «Джазі на Дніпрі» свій новий проєкт «Modern Geisha». Як розповідає сама виконавиця, ця музика поєднує декілька стилів: реп, хіп-хоп, хаус та джаз: «Мені дуже подобається ваш фестиваль. Я виступатиму тут втретє. Цьогоріч із джазовим піаністом Джекі Террассоном і зі своїм новим проєктом. Подобається нова локація: вона незвична у порівнянні з минулими роками, але думаю, що ми усі гарно проведемо час».

IMG_0798

Один з ведучих фестивалю Влад Фесун розповідає, що вже давно мріяв потрапити на «Джаз на Дніпрі», і цього разу йому вдасться поєднати приємне з корисним: «Я давно вже стежу за лайнапом «Джазу на Дніпрі», хотів потрапити, але ніяк не виходило. Тож дуже радію, що цьогоріч мене запросили як ведучого. У Києві про цей фестиваль кажуть, що він дуже камерний, а люди, які сюди приходять, розуміють цю музику. Я й сам люблю джаз, з 10 років слухаю його на платівках, а зараз й сам записую джем-сейшени. Тож буде цікаво не тільки стати частиною цього заходу, а й послухати виконавців».

IMG_0757

Пані Алла прийшла на фестиваль, бо її запросила подруга. Каже, що після тривалого карантину такі заходи необхідні у місті: «Ми вже всі втомилися від того, що усе проходило онлайн. На такий фестиваль просто не можна не прийти! Дуже добре, що тут усе проходить на свіжому повітрі, можна розслабитися та послухати гарну музику. Мені дуже подобається!».

IMG_0766 IMG_0786 IMG_0755

Метки: Джаз на Дніпрі