На старт, увага, шоу: на Дніпропетровщині розпочався фестиваль «Вільне небо»

На аеродромі в селі Майське стартував авіафестиваль «Вільне небо». Він розпочинає обласну програму святкувань 30-річчя Незалежності України. Люди з’їжджаються з різних куточків країни. З місця подій розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

ава

«Позаду хвилююча підготовка. А сьогодні ми разом поринаємо у вир незабутніх емоцій, святкової атмосфери та єднання. Приємно бачити усміхнених людей. Тут компанії друзів, родини, – зазначила Ольга Горб. – Фестиваль організовуємо вчетверте. Цьогоріч він особливий. Адже незабаром Україна святкуватиме ювілейний День Незалежності. Вітатимемо країну, дивлячись у небо».

Хто ще не встиг завітати на летовище у Майському – ще є час. Для тих, хто на власному авто, біля святкового майданчика організували парковку. Вхід – вільний.

На території працюють фуд-корти зі смаколиками та ярмарок народних майстрів. У великій дитячий зоні єкаруселі та яскраві батути.

ODA_1159

Незабаром покажуть унікальну постановку «Український гопак – на землі та в небі». Ансамбль «Вихиляси» із Запоріжжя танцюватиме на сцені. Такі ж рухипокажуть парашутисти в небі. Відео з їхнім виступом транслюватимуть на екрані.

Наживо у хмарах парашутисти утворять число 30 та велике серце.

Усі в передчутті кульмінації святкувань – грандіозного авіашоу. Зірковий час професійних пілотів настане опівдні. Льотчики-аси покажуть фігури вищого пілотажу.

Після повітряної програми мерщій до головної сцени – приймати музичні вітання від українських зірок. Свої хіти виконають Руслана та Ivan NAVI.

ODA_1096 ODA_1117 IMG_3475 ODA_1142