На Січеславській Набережній у Дніпрі розпочали модернізацію вуличного освітлення

У Дніпрі на Січеславській Набережній розпочали модернізацію вуличного освітлення. Роботи відбудуться у два етапи. Перший, від Мерефо-Херсонського мосту до вулиці Ливарної, завершиться до кінця травня. Другий, від вулиці Ливарної і до Центрального мосту, буде готовий до середини червня.

_MG_3540.CR2

«На цій ділянці ми плануємо замінити 113 кронштейнів. На місці старих встановлять оцинковані, а також 134 світлодіодні світильники потужністю 120 Вт, термін їх експлуатації понад 10 років. Подібні світильники є на вулиці Криворізькій і вони отримали позитивні відгуки від громадян. Також ми протягнемо близько чотирьох з половиною кілометрів нової лінії самонесних ізольованих дротів», – розповів виконувач обов’язків директора КП «Міськсвітло» Микола Січовий.

Також він зазначив, що старі світильники вже не витримували напруги і через це виникали короткі замикання. Окрім цього, світлодіодні більш енергоефективні. Так, наприклад, один світильник дозволить заощадити близько 1000 гривень на рік.

_MG_3545.CR2

Начальник дільниці Іван Новак розповів, що до цього тут було слабке освітлення, нове ж дозволить освітити більше території. Установлення одного ліхтаря займає близько години.

Модернізація мереж освітлення виконується у всіх районах міста і на сьогодні роботи вже завершені на 98 вулицях. Також замінено близько 3337 світильників і близько 7500 ліхтарів. Наразі ще виконуються роботи на ж/м Перемога у районі коси. У планах охопити і міжбудинкові території на ж/м Лівобережному.

«Там, де проводитиметься за програмою мера внутрішньоквартальний благоустрій, з'являтиметься і нове освітлення. На цей момент ми завершили роботи на ж/м Сокіл, Тополя, Перемога. Так, на баланс міста у 2008 році прийняли 302 вулиці і за 2019-й на 203 з них з’явилося нове освітлення. Цього року тривають роботи – на баланс міста перейдуть ще близько 40 вулиць», – підсумував Микола Січовий.

_MG_3560.CR2 _MG_3575.CR2 _MG_3594.CR2

Метки: вуличне освітлення