На пути к бойцам АТО у Святого Николая сломались сани

Святой Николай побывал с подарками на передовой - в его роли выступил криворожский волонтер Андрей Мизан.

мизан

«Фото-звіт з крайньої поїздки в АТО до "Правого Сектору" 23-24.12 у 2017 році. У суботу вранці загрузили мінівен ДУКа ПС і вирушили у напрямку Донецька. Перед Дніпром двигун закипів, кілька раз зупинялись щоб охолонути, але не помогло. Тоді своїми силами зняли термостат і поїхали далі. На базі Правого Сектору вигрузили допомогу добровольцям від ГРУПА ВОЛОНТЕРІВ "КОЛОС" з Іспанії, а саме: тактику, ножі, ліхтар, бінокль, щітки для чистки зброї, флісові кофти, натільну термобілизну, шкарпетки, перчатки, штани та фініки, автозапчастини та мастило від Michael Vorot, багато кави від GUSTO COFFEE, яку роздали на всі опорники.
А ще привезли смаколики, чай з кавою та солодощі від студентів та пед.колективу ПедУніверу (КДПУ) і Alena Lashtoba. А ще Святий Миколай роздав подарунки бійцям у виді браслетів з паракорду відАлексей Тяглый.
Дякуємо за усім волонтерам з Мадриду та Кривого Рогу за підтримку і допомогу бійців! Все буде Україна!
З потреб залишилося знайти зимові колеса 225/70/R15 або 215/70/R15 хоча б пару, можна б.у. (вживану). А також потрібні тактичні рюкзаки (наплічники) на 20-30л. - 9 шт. Везіть допомогу у наш волонтерський центр збору допомоги АТО - магазину "ЕЛТЕКС" по вул.Тесленко, 21 (біля Саксаганського РАГСу і Домової кухні на пл.Артема (Поля) з 9.00 до 18.00, по суботам до 13.00. Або поповнюйте нашу волонтерську карту у ПриватБанку 4149 6293 9476 1704 Андрій Мізан. "Прапор" і Команда».

Метки: Бойцы АТО, волонтеры, помощь