На пути из Киева в Днепр не помог никто: сын дальнобойщика написал пламенный пост в соцсетях

В Сети появилось эмоциональное послание сына дальнобойщика ко всем неравнодушным людям.

Дело в том, что у отца Романа Сайко  во время сильных морозов на трассе Киев-Днепр сломалось авто. Своими силами мужчина починить его не смог и замерзал в холодной кабине. И никто из проезжающих мимо не остановился и не оказал ему помощь, не дал возможности даже согреться. Практически сутки дальнобойщик простоял на обочине в холодном авто в жуткий мороз.

Роман Сайко  также, как и его отец, работает дальнобойщиком. Мужчина просит всех граждан с неравнодушием относиться к чужой беде.

23621382_855287841301252_974609151682243099_n

В свою очередь, Роман предлагает свою безвозмездную помощь каждому, кто окажется в сложной ситуации на дороге.
(Орфография и пунктуация автора сохранены)

- Шановні далекобійники, а також прості водії, звертаюсь до Вас!!! Мене зовуть Роман Сайко і дуже прошу дочитати моє звернення!!! Я мешкаю в селі Іванків, яке знаходиться на 47-м км від Києва( траса Київ - Харьків ). Якщо якимось чином Ваше авто зламалося чи закінчилося топливо, чи стали з інших причин на дорозі і не знаєте як далі бути, то в радіусі 100-150 км від мого місцезнаходження я готовий допомогти в будь-який час!!! Мій телефон 066-077-74-79!!! Чому так пишу і чому раптом Всім готовий допомогти?!!! Мені стало дуже страшно і соромно, коли мій батько (далекобійник) став заручником неприємної ситуації. Він направлявся з Києва в Дніпро і в нього ламається машина на 178 км (між Пирятином та Лубнами), да так зламалась, що сам зробити її не міг, мороз -24 і не працювала автономна піч. Він простояв з 00:00 годин ночі до 15:00 годин дня!!! Як водій він все зробив за вимогами правил дорожнього руху (поставив аварійний знак, аварійний світлосигнал, поцепив на півпричеп світловідбиваючу робу і т.п.), а також спробував голосувати в надії зупинити такого ж далекобійника і хоча б погрітися, що було марно. Я сам далекобійник і можливо хтось з Вас мене знає! Невже Ви ставите рацію в авто тільки для того, щоб робити рекламу (по типу куплю/продам дрова?). Я вперше відчув себе людиною, коли сам став далекобійником чотири роки тому, але то було в Європі, невже в Україні ми не такі?... Я розумію, що кожен з Вас поспішає, бо хоче заробити копійку, але "коли" ця копійка стала дорожче за людину, товариша, колегу?... Ми Всі ходимо під одним Богом, тому прошу Вас, якщо потрібна будь-яка допомога (чи Ви можете комусь допомогти!) я допоможу, чим зможу. Навіть, якщо мене не буде рядом, я попрошу своїх рідних, близьких, кумів і т.п. і однозначно хтось допоможе!!! І прошу всіх, хто може допомогти людям в інших містах, не соромиться, хай буде соромно тим, хто може, але не допомагає! – призывает водитель.

Еще раз напоминаем телефон Романа Сайко, по которому можно обратиться, если вы попали в сложную ситуацию на дороге: 066-077-74-79

Метки: дальнобойщики, помощь в дороге, трасса