В Днепре прокурор областной прокуратуры перевернулся на Lexus (ВИДЕО)

В среду, 30 октября, на виадуке на Мануйловском проспекте Lexus перевернулся и лег на трамвайные рельсы вверх колесами. За рулем внедорожника находился прокурор отдела прокуратуры области. Ситуацию прокомментировали в областной прокуратуре.

машина

- 30 жовтня 2019 року близько 9 години ранку при в’їзді на проспект Мануйлівський у м. Дніпро водій позашляхового автомобіля марки «Hover» допустив зіткнення з автомобілем марки «Lexus», яким керував прокурор відділу прокуратури Дніпропетровської області Андрій Дяченко.

В результаті зіткнення автомобіль під керуванням прокурора перекинувся та впав на трамвайні колії, а водій іншого автомобіля з місця ДТП зник.

Первинною перевіркою, проведеною працівниками патрульної поліції, ознак алкогольного та наркотичного сп’яніння у працівника прокуратури не виявлено. Також Андрій Дяченко пройшов медичне обстеження у КЗ «Дніпропетровський наркологічний диспансер ДОР», про результати якого буде повідомлено додатково.

Автомобіль, яким керував співробітник прокуратури, належить його сестрі та відображений у поданій ним декларації за 2018 рік (https://public.nazk.gov.ua/declaration/9c687295-624a-482e-8048-77dc76d1d935 ), - говорится в сообщении.

.

 

Метки: Андрей Дяченко, ДТП, Прокурор