На просп. Поля у Дніпрі висадять понад 200 молодих дерев

У Дніпрі продовжують озеленювати міжквартальні території та бульварні частини. Так, 13 грудня на алеї просп. Поля, у районі будинку № 115, розпочали висаджувати кулясті клени. Сьогодні комунальники посадили першу частину саджанців, а завтра – решту. Загалом на бульварній частині проспекту з’являться 228 кленів.

_MG_1024

За словами головного інженера комунального підприємства «Міськзеленбуд» Івана Білоуса, дерева висаджують на місці тих, що вже віджили. «Десятилітні клени вже повністю сформовані. Привезені вони з розсадника. Загалом ці дерева невибагливі у догляді, самостійно формуються і дають достатньо багато зелені. При посадці їх одразу поливаємо. А надалі – теж поливатимемо і удобрюватимемо», – розповів Іван Білоус.

_MG_1027

Головний інженер КП «Міськзеленбуд» також додав, що загалом з початку року у місті висадили близько 2,5 тис. дерев – це на тисячу більше, ніж торік. А у 2020-му планується посадити близько 3,5 тис. саджанців. Розпочнуть роботи вже навесні.

Дніпрянка Валентина Сивак схвалює висаджування молодих дерев: «Мешкаю на просп. Поля вже 53 роки. Періодично дерева на алеї оновлюють. Дуже добре, що комунальники стежать, які дерева вже віджили, і висаджують на їхньому місці нові. По проспекту проїжджа частина по обидва боки, тому важливо, щоб тут було якомога більше зелені».

_MG_1028 _MG_1033 _MG_1066.CR2