На предприятии Днепра нелегально производили прекурсоры психотропных веществ

В Днепре правоохранители разоблачили должностных лиц одного из химических предприятий в незаконном использовании прекурсоров. Как установили полицейские, для производства различных химических реагентов предприятие закупало соляную и серные кислоты в больших размерах, не имея лицензии для использования этих веществ. Отдел коммуникации полиции Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

-Вказані речовини є прекурсорами, використаннях яких без відповідної ліцензії може призвести до витоку у незаконних обіг. За результатами перевірки слідчими було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 320 Кримінального кодексу України (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів).

2 березня працівники управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчим під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області провели санкціонований обшук за місцем розташування підприємства у м. Дніпро. Під час обшуку правоохоронці виявили ємності з прекурсором «соляна кислота» вагою тисяча кілограм та 20 кг прекурсору «сірчана кислота». Також в ході обшуку була вилучена документація, яка підтверджує незаконну діяльність.
Вилучені речовини направлені на експертизу. За її результатами вирішуватиметься питання про вручення посадовим особам повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу. Відповідно до санкції статті їм загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до п'яти років.

бутыл_ бутыл__2

 

Метки: прекурсоры, психотропные вещества, химические реагенты