На пляже Никополя планируют установить гигантскую рыбу, «поедающую» пластиковые бутылки

На пляже Никополя планируют установить емкость для сбора пластика в виде рыбы. О такой чудо-рыбе мечтают волонтеры благотворительного фонда «Детям Никополя». 

Все очень просто: рыба будет «поглощать» пластиковые бутылки на городском пляже, их будут собирать и сдавать на переработку, а полученные от этого средства пойдут в помощь детям и взрослым, которые борются с онкологией. Такая беспрецедентная получится в нашей области благотворительно-экологическая акция. Вот только такую полезную рыбу еще предстоит смастерить. Поэтому волонтеры обращаются за помощью ко всем неравнодушным гражданам, мастера, умельцам, которые могли бы взяться за воплощение этой оригинальной идеи.

- Шановні КУЛІБІНИ, ШУЛЬГИ (Левши) і інші НА ВСІ РУКИ МАЙСТРИ! Благодійний фонд "Дітям Нікополя" завжди в пошуках додаткових надходжень, якими ми зможемо допомогти пройти коштовне лікування не тільки діткам, а й дорослим, які потребують лікування онкологій та інших дороговартісних процедур, які винищують сімейний бюджет і доводять людей до депресивних станів їз-за фінансової неспроможності. У нас з’явились організатори масового флешмобу Ліна та Андрій Фролови, які ось вже майже півроку займаються збором ПЛАСТИКУ, МАКУЛАТУРИ,СКЛА. Кошти, які вони отримують зі здачі вторинногої сировини, Ліна та Андрій направляють прямісінько на рахунок фонду і ми маємо змогу ніколи не відмовляти людям в їх проханнях про допомогу. ДОЧОГО Я ВЕДУ? Попереду пляжний сезон. А на розжареному пісочку саме більше ВИПИВАЄТЬСЯ ВОДИ, тож буде багато пластикової тари. Ми маємо бажання встановити на пляжі (біля Готельно-ресторанного комплексу "Майамі") АРТ об’єкт –
"РИБКУ, ЯКА полюбляє їсти пластик".  Тому звертаємось до тих, хто зможе нам зробити таку симпатичну рибку. Будь ласка, кидайте нам свої пропозиції. Може ви запропонуєте ще щось. Але умова: естетика, надійність, ну і мінімум затрат, - написала волонтер Маргарита Горбаненко.

Будем надеяться, что такой полезный арт-объект обязательно появится на никопольском пляже.

96294938_2974622172631941_4358200536130912256_n 96675695_2974621432632015_3904852594710806528_n ГЛАВНОЕ

Метки: Никополь, сбор пластика