На підприємстві у Кривому Розі врятували працівника

На підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» професійність медиків та рятувальників допомогли врятувати життя працівнику.

Подія сталася після обідньої перерви. Працівники стояли купками й жваво гомоніли, налаштовуючись на другу половину робочого дня. І раптом один похитнувся і впав, не сходячи з місця.

Колеги оперативно поклали чоловіка в стабільне бокове положення. Визначили, що він при свідомості, дихає, серце працює, але не може ні говорити, ні ворушитись. Мабуть, тиск стрибнув.

В той день на чергуванні у здоровпункті була фельдшерка Ольга Парака, вона миттєво підхопила медичну сумку та кинулась до «швидкої», яка завжди напоготові.

Також до порятунку були залучені газорятівники газорятувальної служби підприємства. У них є спеціальне устаткування, наприклад, кисневий апарат, який дуже допоміг того дня.
4M1A9113-1200x800

Першою до хворого прибула Ольга.
-Хворий дійсно у свідомості, але стан важкий. Навіть очі не рухаються і якісь ніби затуманені. Ситуація загрозлива. Високий тиск, звужені судини, недалеко до інсульту з усіма можливими наслідками. А ось і хлопці з ГРС! Вони знають, що робити. Миттєво дістається й налаштовується гірничорятівник – це багатофункціональний прилад, серед функцій якого є інгаляція киснем. І ось киснева маска на обличчі потерпілого. Декілька хвилин – і його очі, а далі й тіло починають оживати! – розповідає медик.

Потім хворому встановили систему-крапельницю, щоб збити тиск. Тиск почав знижуватися і стан пацієнта стабілізувався.
Після цього його доправили до лікарні.
Лікарі впевнені, що саме своєчасна інгаляція киснем та медикаментозна терапія допомогли запобігти інсультові.
4M1A9095-1536x1024

Метки: АрселорМіттал Кривий Ріг, рятували