Неділя, 16 червня 2024 року

На Петровке пройдут общественные слушания по выбросам предприятия в атмосферу

В адрес ЧАО «ДМЗ» поступило предложение от Департамента экологии и природных ресурсов ДнепрОГА о проведении общественных слушаний по поводу намерения ЧАО «ДМЗ» получить разрешение на выбросы загрязняющих веществ в атмосферу в Министерстве охраны окружающей среды и природных ресурсов Украины.

петр

На общественных слушаниях будут рассматриваться документы, в которых обосновываются объемы выбросов для получения разрешения на выбросы загрязняющих веществ в атмосферный воздух. На сайте предприятия об этом сообщается следующее.

- Підставою для отримання дозволу є необхідність в проведенні вибіркової інвентаризації з метою визначення параметрів джерел утворення і викидів забруднюючих речовин, що не були відображені в діючий інвентаризації (переважно верстатного обладнання, обладнання їдалень та інше), врахування діючих технологічних нормативів, а також джерел утворення, що змінили параметри своєї роботи з моменту отримання діючого Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря згідно приписів екологічної інспекції

Ознайомитися з документами можна за адресою м. Дніпро, вул. Ударників, 31 (центральна прохідна ПрАТ «ДМЗ», відділ кадрів, кімната для нарад № 1), з понеділка до п’ятниці з 9 до 15 години, та на офіційному сайті підприємства: http://dmz-petrovka.dp.ua .
Проведення громадських слухань буде відбуватися з урахуванням обмежувальних заходів, спрямованих на протидію поширення коронавірусу в Україні (карантину).

Громадські слухання щодо наміру отримання ПрАТ «ДМЗ» дозволу на викиди для металургійного виробництва відбудуться 22 грудня 2020 року о 9:30 у приміщенні музею підприємства, за адресою: м. Дніпро, просп. С. Нігояна, 67.

У разі введення «локдауну», громадські слухання відбудуться у режимі онлайн на платформі ZOOM. Додаткова інформація щодо реєстрації зацікавлених осіб буде розміщена на офіційному сайті підприємства http://dmz-petrovka.dp.ua .

Пропозиції та зауваження з зазначених питань приймаються до 20 грудня 2020 року (включно) на електронну адресу: ua_office@dmz-petrovka.dp.ua .

Контактна особа: Гордієнко Ганна Володимирівна, 056-794-83-61.

Метки: выбросы, ЧАО «ДМЗ», экология

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.